Sign in
TRY

ParkFuntastic Dağ Kızağı

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0 850 777 0 377...
 
rezervasyon@hoteladvisor.net

DAHA çok zaman, DAHA çok özgürlük, DAHA çok eğlence!
Kalite asla tesadüf değildir.. Hayatın negatiflerini bize bırakın, pozitifler sizin olsun!
Eğlence, Macera ve Lezzetin bir arada olduğu, Antalya'nın ilk tema parkı, her yaş ve zevke uygun sportif aktivite ve eğlencelerle dolu, 250.000m2 alana sahip Türkiye’nin ‘’en’’lerini bünyesinde barındıran PARKFUNtastic sizleri zirvede/zirveye bekliyor! Mevcut aktivite ve tesislerimize her geçen gün yenileri ekleniyor..

 

 

Dağ kızağı; Raylı sistem üzerinde hareket eden çift kişilik kızaklı eğlence sistemidir. Türkiye’nin en uzun dağ kızağı konumunda bulunuyor. 900 metre uzunluğundaki yol üzerinde saatte 50 km kadar hıza ulaşır. Kızaklar önce elektrikli makara sistemi ile yukarı çıkarılır daha sonra elektrik devre dışı bırakılır ve kızaklar manuel olarak kızağı kullanan kişinin kontrolüne geçer. Kızağın yan tarafında bulunan kollarla kızağın hızı kontrol edilir.Alman mühendisleri tarafından üretilen ve tüf onaylı yüksek güvenlikli sistemdir.
Kurallar : Saatte 350 kişi kullanabilir. *10 yaş altındaki çocuklar velilerle birlikte kullanmak zorundadır. 

Cafeler;  Soğuk ve sıcak içecekler, birçok kahve türleri ve çay türleri, tatlılar, atıştırmalıklar ve daha fazlası. Misafirlerin keyifli kaffe ziyaretini daha eğlenceli hale getirmek için satranç, tavla gibi masa oyunları misafirlere sunuluyor.

Restoranlar; Her türlü tat ve damağa uygun 100 den fazla Asya ve Avrupa mutfaklarından yemek çeşitleri bulunur. Bütün yemekler restoranda profesyonel aşçılar tarafından organik ürünlerden yapılır.

Doğum günü, nişan gibi özel günlerde rezervasyon yapılır.

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0 850 777 0 377...
 
rezervasyon@hoteladvisor.net
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price