Sign in
TRY

Barbossa Pirate's- Alanya

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0 850 777 0 377...
 
rezervasyon@hoteladvisor.net

Saat 09:30 da Alanya Konaklı Yeni Marina'dan hareket eden BARBOSSA PIRATE’S gemisi, Alanya KalesiKleopatra Plajına geçer ve yüzme molaları verir. 


Buradan saat 11:30 da tekrar hareket eden BARBOSSA PIRATE’S, Saat 12:00 de yemek servisi açılır . Animasyon ekibinin faaliyetleri yol boyunca devam 

Bu çılgın eğlence için biletler biletantalya.com'da.

Alanya Konaklı Marina'ya nasıl gidilir öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız.Yiyecek & İçecek

Bu turda Öğlen yemeğinde, Tavuk ve Uskumru Balığı ana yemek; pilav,makarna,patates püresi, biber ve patlıcan kızartma sıcaklar; ezme, haydari,kısır mezeler, çoban salata, mevsim salata, roka salatası, lahana salatası ve tursu çeşitleri de salata olarak ikram edilir. Tur esnasında tüm alkollü ve alkolsüz lokal ve soft içecekler ile sıcak içecekler limitsiz içilebilir.

Gemi Özellikleri

 

44 metre uzunluk ve 12 metre genişlik ölçülerine sahip olan Barbossa Cruise toplam 5 kattan oluşmaktadır, 1.katta wc ve lavabolar, kabinler ve fotoğraf stüdyoları, 2.katta klimalı 200 kişilik kapalı restoran ve bar, 3.katta disko, bar ve oturma locaları 4. Katta DJ kabini, sıcak içecek deski ve oturma locaları, 5.katta ise güneşlenme locaları ve tropik bar bulunmaktadır.

 

Program çocuklara hitaben ve Rusça'dır

 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0 850 777 0 377...
 
rezervasyon@hoteladvisor.net
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price